Eğitim Teknolojileri Zirvesi 4 Mart’ta

Eğitim Teknolojileri Zirvesi(ETZ), İstanbul'da Radisson Blu Hotel Şişli'de 4 Mart 2017 tarihinde düzenlenecek. 4'üncüsü düzenlenecek olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi, alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları bir araya getirerek çeşitli panel ve çalıştaylara ev sahipliği yapacak.

804 0
Eğitim Teknolojileri Zirvesi 4 Mart'ta

Zirvenin hedefi, katılımcıları yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik yeniliklerden haberdar ederek onların bu alanlarda çeşitli uygulamalar deneyimlemelerini sağlamak.

Bu yıl da eğitim, iş ve medya dünyasını bir araya getirecek olan zirve, katılımcıların üretkenliklerinin arttırılması ve yaratıcılıklarının gelişmesi için onlara ilham kaynağı olmayı amaçlıyor. Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yapacağı ETZ’nin bu yılki teması “Sihire Yolculuk”, temaya uygun olarak zirve Aref’in illüzyon gösterileri ile başlayacak.

Ayrıca yurt dışından ve yurt içinden önemli konuşmacıların katıldığı panellerle birlikte çeşitli atölyelerle (VR ile Kodlama Atölyesi, Robotik Atölyesi, Beyin ve Öğrenme Atölyesi, Kodlama Atölyesi, iPad Atölyesi, Hologram Atölyesi, Oyun Temelli Öğrenme Atölyesi, Lego atölyesi, Girişimcilik Atölyesi, Arttırılmış Gerçeklik Atölyesi, Maker Aölyesi, Oyunlaştırma Atölyesi, Büyük Veri Atölyesi, Simülasyona ve Oyuna Dayalı Öğretmen Eğitimi Atölyesi, Etkili Sunum Teknikleri Atölyesi, Eğiticinin Eğitimi Atölyesi, HoloLens Atölyesi ve Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi) devam edecek.”

Zirveyle ilgili ayrıntılar için: Eğitim Teknolojileri Zirvesi

Bu Makalede Etiketler

Yorum Yazın