Bursa’da FATİH Projesi BT rehber öğretmenleri toplantısı yapıldı

Bursa Yıldırım Emek Ortaokulu toplantı salonunda FATİH Projesi BT Rehber Öğretmenleri toplantısı 23.02.2017 tarihinde yapıldı.

636 0
Bursa'da FATİH Projesi BT rehber öğretmenleri toplantısı  yapıldı

Yıldırım Emek Ortaokulu toplantı salonunda FATİH Projesi BT Rehber Öğretmenlerine yönelik bilgilendirme toplantısı 23.02.2017 tarihinde yapıldı. Fatih Projesinden sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selami ÇİÇEK başkanlığında ki toplantıya FATİH Eğitmenleri Mitat EREN, Abdulmuttalip ŞAHİN ve Abdullah BAL ile Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevlendirilen Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selami ÇİÇEK, “Öğretmenlerimiz derslerde EBA ders içeriklerinden yeterince faydalanmasını noktasında onlara her türlü desteği sağlayalım. Yatırımların amacına uygun kullanımı için EBA çok sık kullanmamız gerekiyor. dedi.

Daha sonra FATİH Eğitmenleri tarafından. ESY (Etkileşimli Sınıf Yönetimi) uzaktan eğitimlerinde yapılacak rehberlik ile ilgili bilgilendirme yapıldı. FATİH Projesi BT rehberliği görevini yürütecek öğretmenlerin görevleri açıklandı. Bu konuda ki BT Rehber öğretmenlerin sorularına cevap verildi. İlçe genelinde birlikte hareket etmenin önemi vurgulandı. FATİH Projesi ile ilgi yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Bu Makalede Etiketler

Yorum Yazın